Przedszkolna sesja fotograficzna grupy 6
2026-05-28
Dziś nasza grupa miała wyjątkowy dzień. Z okazji zbliżającego się zakończenia zerówki odbyła się profesjonalna sesja fotograficzna. Wszyscy byli odświętnie ubrani, a piękna pogoda dodatkowo stworzyła wspaniałą atmosferę do wspólnych zdjęć.
Korzystając z tej okazji, zorganizowaliśmy także naszą własną sesję fotograficzną. Choć zdjęcia nie były wykonane przez profesjonalnego fotografa, bawiliśmy się przy tym znakomicie. Było dużo uśmiechu, radości i wspólnych chwil, które na długo zostaną w naszej pamięci.
Pamiątkowe fotografie będą dla nas pięknym wspomnieniem czasu spędzonego razem w przedszkolu.
Barbara Klisiewicz