SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117

30-868 Kraków, ul. Kurczaba 15

tel.: 126582003

mail: zsp19@mjo.krakow.pl

 

 

 

   

W NASZEJ SZKOLE 

Wyszukiwarka

NASZE SUKCESY W PIERWSZYM OKRESIE

Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej brali udział w międzyszkolnych konkursach. Z wieloma sukcesami! Gratulujemy!

Nasze największe sukcesy:

 

Konkurs „Jesień w Nowym Prokocimiu” organizowany przez Klub Zachęta przy spółdzielni mieszkaniowej Nowy Prokocim

I miejsce: Julia J. kl. 2a

II miejsce: Małgorzata P. kl. 2b

III miejsce: Marharyta O. kl. 3a

 

Międzyszkolny konkurs „Człowiek opiekunem zwierząt” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 40 w Krakowie

KLASY I: wyróżnienia: Alicja C. kl. 1b, Oskar P. kl. 1b

KLASY II: wyróżnienia: Natalia G. kl. 2b, Ignacy W. kl. 2b

KLASY III: I miejsce: Małgorzata P. kl. 3a

 

Międzyszkolny konkurs świetlicowy na „najpiękniejszą kartkę świąteczną” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 20 w Krakowie

I miejsce ex aequo: Alicja M. kl. 2a, Alicja C. kl. 1b

II miejsce ex aequo: Hanna K. kl. 2a, Elmira A. kl. 2b

III miejsce ex aequo: Liliana K. kl. 2b, Natalia G. kl. 2b, Julia J. kl. 2a

wyróżnienia: Julia Ś. kl. 3a, Julia S. kl. 2b, Izabela N. kl. 2b

 

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie wszystkich uczniów. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!