NASZE SUKCESY W PIERWSZYM OKRESIE
2026-02-16
Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej brali udział w międzyszkolnych konkursach. Z wieloma sukcesami! Gratulujemy!
Nasze największe sukcesy:
Konkurs „Jesień w Nowym Prokocimiu” organizowany przez Klub Zachęta przy spółdzielni mieszkaniowej Nowy Prokocim
I miejsce: Julia J. kl. 2a
II miejsce: Małgorzata P. kl. 2b
III miejsce: Marharyta O. kl. 3a
Międzyszkolny konkurs „Człowiek opiekunem zwierząt” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 40 w Krakowie
KLASY I: wyróżnienia: Alicja C. kl. 1b, Oskar P. kl. 1b
KLASY II: wyróżnienia: Natalia G. kl. 2b, Ignacy W. kl. 2b
KLASY III: I miejsce: Małgorzata P. kl. 3a
Międzyszkolny konkurs świetlicowy na „najpiękniejszą kartkę świąteczną” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 20 w Krakowie
I miejsce ex aequo: Alicja M. kl. 2a, Alicja C. kl. 1b
II miejsce ex aequo: Hanna K. kl. 2a, Elmira A. kl. 2b
III miejsce ex aequo: Liliana K. kl. 2b, Natalia G. kl. 2b, Julia J. kl. 2a
wyróżnienia: Julia Ś. kl. 3a, Julia S. kl. 2b, Izabela N. kl. 2b
Bardzo dziękujemy za zaangażowanie wszystkich uczniów. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!
