DZIEŃ ŚNIEGU
2026-01-19
19 stycznia w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia z okazji Dnia Śniegu.
Celem tych zajęć było przybliżenie dzieciom tematyki zimowej oraz rozwijanie kreatywności i sprawności manualnej.
Podczas zajęć uczniowie rozmawiali o zimie, śniegu oraz zimowych zabawach i zjawiskach pogodowych charakterystycznych dla tej pory roku. Następnie dzieci wykonały prace plastyczne o tematyce zimowej, przedstawiające m.in. bałwanki, zimowe krajobrazy oraz zabawy na śniegu. Prace zostały wykonane różnymi technikami plastycznymi, a uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i pomysłowością.
