LAUREATKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO
2026-05-25
25 maja 2026 r. nasze uczennice z klas I-III wzięły udział w konkursie recytatorskim "Ruch, zdrowie i piękne słowa" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 111 im. Wojska Polskiego w Krakowie.
Dziewczynki z ogromnym zaangażowaniem i wrażliwością artystyczną zaprezentowały przygotowane utwory, wykazując się piękną dykcją, odwagą sceniczną oraz umiejętnością interpretacji poezji.
Nasze uczennice odniosły wielki sukces, zajmując czołowe miejsca w konkursie:
• I miejsce – Zuzanna Lenda, klasa IIa
• II miejsce – Julia Jędrak, klasa IIa
• III miejsce – Julia Średniawa, klasa IIIa
Udział w konkursie był dla dzieci cennym doświadczeniem, okazją do rozwijania talentów recytatorskich oraz spotkania z rówieśnikami z innych krakowskich szkół. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom wspaniałych występów i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.
Justyna Sokulska
