MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „BRZECHWA USTAMI DZIECI”

30 maja w Szkole Podstawowej nr 111 w Krakowie, reprezentacja uzdolnionych Recytatorek z klas 1-3 wzięła udział w przesłuchaniach konkursowych.

Mnóstwo emocji i przeżyć towarzyszyło temu wydarzeniu, gdyż w Jury zasiadały prawdziwe znawczynie tematu – Pani Barbara Leśniak - Radna Dzielnicy XII, Przewodnicząca Komisji Edukacji i Kultury oraz jej siostra bliźniaczka Pani Maria Madejska. Obie Panie Jurorki niezwykle wspierały uczestników w ich występach, podsuwając cenne wskazówki, rozładowując stres i napięcie uśmiechem i żartem, a po zakończonych przesłuchaniach przeprowadziły krótkie warsztaty teatralne. Ola, Łucja i Stefania – wspaniale zaprezentowały swoje utwory, a lekcja wyniesiona z tego konkursu, na pewno na długo pozostanie w ich pamięci i pozwoli doskonalić swój warsztat recytatorski.

Teraz pozostaje czekać na wyniki, ale Dziewczynki już są wygrane!

Małgorzata Żbikowska