PIKNIK RODZINNY 2024

Piknik Rodzinny wpisał się już mocno w tradycję Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 19 w Krakowie. Stał się wielkim świętem całej naszej społeczności. Rodzice, uczniowie, przedszkolaki, nauczyciele oraz mieszkańcy osiedla postanowili w tym roku po raz kolejny uczestniczyć w tej wyjątkowej imprezie!

Tegoroczny piknik rodzinny miał miejsce w piątek, 7 czerwca. Rozpoczął się przywitaniem zgromadzonych przez Panią Dyrektor Magdalenę Musiał oraz Przewodniczące Rad Rodziców: Panią Małgorzatę Mleczko-Rataj i Panią Annę Filipowicz. Program spotkania podzielono na kilka sekcji:

• sportową: turniej siatkówki, tor przeszkód Hobby Horse, strzały celności na bramkę, pokazy kung-fu, akrobacje i atrakcje przygotowane przez Go Jump;
  • artystyczną: występy sceniczne w ramach szkolnego pokazu talentów, warsztaty ceramiczne, malowanie twarzy, kreatywne skręcanie balonów, występy szkolnego chóru oraz chóru Centrum Aktywności Seniora;
  • edukacyjną: warsztaty origami i kostki Rubika, warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej, rozkładanie namiotu pod okiem harcerzy, zabawy edukacyjne w języku angielskim;
  • kulinarną: słodkie i słone przekąski, grill, wata cukrowa, lemoniada;
  • motoryzacyjną: odkrywanie wyposażenia wozu strażackiego, niespodzianki przygotowane przez Straż Miejską i motocyklistów.

Nie zabrakło też innych atrakcji, takich jak: wiosenno-balonowa fotobudka, sesja fotograficzna i zabawy z żywą maskotką misia koali.

Piknik Rodzinny nie mógłby się odbyć bez pomocy i zaangażowania wielu osób: rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły, uczniów, przedstawicieli służb mundurowych, harcerzy, firm zewnętrznych oraz sponsorów.

Nasz wspólny wysiłek, aktywność oraz pozytywne nastawienie po raz kolejny zaowocowały organizacją tego wspaniałego wydarzenia, pełnego radości i poczucia wspólnoty!

Wszystkim z serca dziękujemy!

Do zobaczenia za rok!

Magdalena Tyblewska-Kolczyńska