Wybory przedstawicieli samorządu - 2023

Wybory do Samorządu Uczniowskiego (SU) 2023/24 odbyły się 5.10.2023 roku. Zadaniem kandydatów było zrobienie jednego slajdu, w którym mieli krótko napisać o sobie i o tym, co chcieliby zmienić bądź ulepszyć w naszej szkole. Wybory odbyły się w formie online podczas lekcji.

Największą liczbę głosów zdobył Przemysław Szwajdych, zostając tym samym Przewodniczącym SU, a jego zastępcą został Filip Ściężor.

Kilka dni po wyborach odbyło się pierwsze spotkanie SU, na którym wybraliśmy przewodniczących i członków poszczególnych sekcji. Naszym pierwszym tematem do omówienia była uroczystość ślubowania klas pierwszych, do której jako przedstawiciele, zostały wybrane 3 osoby.

W imieniu SU dziękujemy Wam wszystkim za oddane na nas głosy i liczymy na dobrą współpracę.

Julia Radzicka