PODSUMOWANIE AKCJI MIESIĄC DOBROCI

Miesiąc dobroci - Bus pełen serca.

W obu naszych Przedszkolach w listopadzie odbyła się akcja charytatywna pod hasłem: Miesiąc dobroci. Celem akcji było zebranie używanych zabawek dla najmłodszych podopiecznych Zespołu Charytatywnego Caritas. Dzięki ogromnej ofiarności udało  się uzbierać między innymi mnóstwo gier, puzzli, maskotek, lalek, zabawek interaktywnych. Dla najmłodszych podopiecznych pozyskaliśmy dwa wózki, smoczki, grzechotki, a nawet mleko modyfikowane. Jesteśmy dumni, że nasza wspólna akcja charytatywna cieszyła się tak wielkim powodzeniem, a przede wszystkim pokazała jak wielką siłę ma jedność.  Dary zostały przewiezione do magazynu, z którego sukcesywnie są wydawane dla potrzebujących rodzin. Szczególnie dziękujemy  Rodzicom i naszym Przedszkolakom, którzy tak ochoczo dzielili się swoimi skarbami.

Zespół ZSP 19