mail:przedszkole48@zsp19.pl

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Tanecznego "Zimowe Tańce 2024"

Z ogromną radością informujemy, że zakończył się Ogólnopolski Konkurs Taneczny – Zimowe Tańce 2024, organizowany przez Samorządowe Przedszkole nr 154 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 19 w Krakowie.

W konkursie wzięło udział 52 zespołów z całej Polski, które zaprezentowały swoje umiejętności taneczne na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom
i nauczycielom przygotowujących ich za ich zaangażowanie i pasję.

Jury konkursu miało trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców spośród tak wielu utalentowanych tancerzy i tancerek. Po długich obradach podjęło następującą decyzję:

I miejsce  i nagrodę główną otrzymuje Grupa „Słoneczka” z  Samorządowego Przedszkola Nr 115 „Wesoła Kraina Twórczości” z Krakowa.

II miejsce otrzymuje Grupa „Przyjaciele Tygryska” z Przedszkola Publicznego Sióstr Nazaretanek im. bł. Franciszki Siedliskiej z Częstochowy.

III miejsce otrzymuje Grupa „Mrówki” z Przedszkola Publicznego z Boguchwały,

Dyplomy dla wszystkich uczestników zostaną przesłane mailowo, a nagrody dla zwycięzców zostaną wysłane pocztą.

Jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu!

Koordynator konkursu

Monika Motoła