PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

21 marca przedszkole nr 154 wraz z przedszkolem nr 48 wspólnie świętowały Pierwszy Dzień Wiosny.

Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od przemarszu wszystkich grup z Przedszkola nr 154 na boisko, gdzie czekali na nas przedszkolaki z przedszkola nr 48. Razem wszystkie przedszkolaki przywitały radosnym okrzykiem nadejście wiosny, a następnie maszerowały w wiosennym korowodzie, śpiewając piosenki. Na koniec przemarszu dzieci miały za zadanie rozwiązać zagadkę, za którą czekała wszystkie grupy miłą niespodzianka.

Ale to nie koniec na dzisiaj bowiem w tym dniu również obchodziliśmy Światowy Dzień Zespołu Downa.. Tzw. "DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI"

Przedszkolaki jednocząc się dołączyli do akcji i dziś ubrali skarpetki nie do pary - uczymy nasze Przedszkolaki szacunku i tolerancji dla chorych.

Patrycja Wrona i Małgorzata Poznańska