ZBIÓRKA ŚRODKÓW CZYSTOŚCI UWIEŃCZONA SUKCESEM

Na przełomie listopada i grudnia odbywała się w naszym Przedszkolu przedświąteczna zbiórka środków higienicznych i środków czystości.

Zbiórka została zorganizowana na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Korczakowska Republika Dziecięca DYLINIARNIA.

Wolontariusze z grupy P jak Pomagaj mający spotkania na terenie Szkoły Podstawowej nr 117 tradycyjnie wzięli opiekę nad zbiórką segregując zebrane dary i pakując w spersonalizowane paczuszki dla rodzin. Sumarycznie wraz ze Szkołą zebrano konkretną ilość wystarczającą na przygotowanie ok. 15 reklamówek z podstawowymi produktami do sprzątania jak płyny do mycia łazienek, do podłogi i innych powierzchni, rękawice ochronne, szmatki do kurzu, jak również środki higieny osobistej m. in. pasty i szczoteczki do zębów, żele do mycia, szampony, balsamy, kremy oraz pampersy i kosmetyki dla najmłodszych itp.

Tegoroczna zbiórka odbywała się pod hasłem „Aby nikt w te Święta nie był smutny”. Trudno naprawić wszystkie przeciwności losu, ale dziękujemy z całego serca ludziom wrażliwym na potrzeby innych, którzy przynieśli dary przyczyniając się do godnego przeżywania Świat dla najbardziej potrzebujących.

Maria Pułczyńska